Värsked tööpakkumised

3 ehitusmeest

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234375

Tööpakkumise number

234375

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on puitelementidest maju tootev ettevõte Roiul.
Pakume projektipõhist puitelementidest majade montaazi tööd Norras 3-mehelisele brigaadile.
Esialgne tööde kestvus on 6 kuud.

Nõudmised kandidaadile

* üldehituse ja ehituspuussepa kogemused vähemalt 3 aastat
* jooniste lugemise oskus
* erinevate ehitustööriistadega töötamise kogemus
* tahe ja võimalus töötada võõrsil

Ettevõte pakub

* projektipõhist töötasu
* sõidu ja elamiskulude kompenseerimist
* tööd võõrsil kestvusega 3-4 nädalat

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2011
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2011

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru