Värsked tööpakkumised

3 ehitusmeest

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212394

Tööpakkumise number

212394

Töö kirjeldus

VMP-Group OÜ kliendiks on Jõhvis-Edisel asuv aiand .

Pakume tööd kolmele katusetöid tundvale mehele (brigaadile). Kasvuhoone katmine teistkordse kilega. Tööd on üheks pikaks tööpäevaks.

Nõudmised kandidaadile

* eelnev kogemus katusetöödel on vajalik
* täpsus ja korrektsus
* oskus kasutada vajaminevaid töövahendeid

Ettevõte pakub

* tööd tegijatele meestele
* kindlat tunnipalka

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
18. november 2010
Kuulutus sisestati:
16. november 2010
Brutopalk:
Alates 90 EEK tunnis

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru.