2023-08-23 14:48:55

Osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Ehituse ABC Haapsalus asuvasse kauplusesse osakonna juhatajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
* Kaupluse osakonna töö korraldamine
* Kaupluse osakonna töötajate töö korraldamine ja kontroll
* Koostöö ettevõtte teiste struktuuriüksustega
* Kaupluse osakonna töötajate töögraafikute koostamise tagamine ja töögraafikutest kinnipidamise kontroll
* Kaupluse osakonna töötajate puhkuste ajakava õigeaegse koostamise tagamine
* Kaupade nõuetekohane inventeerimine ja inventuurides osalemine
* Koostöö hankijatega
* Laovarude jälgimine, optimaalse laovaru tagamine osakonnas

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
* Vähemalt keskhariduse olemasolu
* Eesti ja vene keele oskust heal tasemel
* Arvuti kasutamise oskust (kontoritarkavara)
* Suhtlemis- ja organiseerimisoskust
* Positiivset ja viisakat suhtumist kolleegidesse ja ettevõtte klientidesse
* Usaldusväärsust ja lojaalsust firmale
* Hoolsust ja korraarmastust.

Pakume võimalust eneseteostuseks rahvusvahelises kontsernis, koolitusi ja professionaalseid arenguprogramme, sõbralikku meeskonda ning häid töötingimusi.

Lisainfo

Täpsemat infot saab kaupluse juhatajalt, Toomas Treiman tel. 47 24 154