2023-08-23 14:48:55

Kokk

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime tublisid inimesi meie kliendi väiksesse kööki koka ja abikoka tööpostidele. Me ei nõua, et see inimene oleks töötanud tipprestoranis või omaks peeneid diplomeid. Aga nõuame ikkagi häid söögitegemisoskusi ja mingit kogemust restorani köögis töötamisest. Lisaks ootame süstemaatilisust, paindlikkust ja eksperimentaalsust. Eesti keele oskust peame ka elementaarseks.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus toitlustusettevõtte köögis
- korrektsus
- kohusetundlikus
- pingetaluvus
- hea füüsiline vorm
- eesti keele oskus heal suhtlustasandil
- kasuks tuleb ametile vastav haridus

Ettevõte pakub

- paindlikku töögraafikut
- töötasu vastavalt tulemustele

Lisainfo

Luscher&Matiesen on vana eestiaegne veinitehas, mis asub Toompeal Kohtuotsa vaateplatvormi kõrval. Praegu opereerime vabaõhu terrassi, kus suvehooajal on igal õhtul elav muusika. Meie väikses abiköögis valmistatakse maitsvaid suupisteid veini ja õlle kõrvale ning pakutakse päevatoitusid.