2023-08-23 14:48:55

Reklaamimüügi projektijuht

CVKeskus.ee klient
800 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

REKLAAMI MÜÜK ÄRIPÄEVA PABER- JA VEEBIVÄLJAANNETESSE

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda aktiivset müügile orienteeritud inimest. Eeldame:
  • Sul on olemas AKTIIVSE MÜÜGITÖÖ kogemus
  • Sinu püssirohusalv on täis.
  • Sul on iseseisva töö kogemus.
  • Sa oled harjunud iseendale eesmärke püstitama ja neid täitma.
  • Sa oled harjunud tegema tööd rohkem, kui sinult nõutakse.
  • Sul on lai silmaring ja positiivne ellusuhtumine.
  • Sul oled harjunud pingelise tööga ja oled valmis iga päev 8 tundi pühendama ainult tööle.
  • Oled kiire õppija ja kohaneja
  • Sinu pikaajalised abimehed on arvuti ja telefon.
  • Oled valmis alustama nö nullist
  • Ettevõte pakub

    Kui Sul on olemas eelnevad omadused ja oled nõus täie pühendumusega tööle asuma, siis pakume võimalust teenida Eesti keskmisest kõrgemat ja ülemise
    piiranguta palka
    Väljaõpet ja koolitusi vastavalt Äripäeva koolituskavale
    Rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi
    Võimalust ülisoodsalt sportida