2023-08-23 14:48:55

CNC operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Hollandisse treialit CNC pingi jaoks. Töö asukoht : ś-Gravendeel ( lähim suurim linn Dordrecht ). Ettevõte aitab kogenud treialil, kes ei ole ennem
töötanud CNC pingil, selgeks saada pingi paneeli operereerimine. Meil on vaja kogenut treialit - universaali, kes oskab ennast väljendada inglise keeles ning on
suuteline töötama arvutiga.

Ootused kandidaadile

- EL passi olemasolu
- Inglise keele oskus suhtlustasandil. Saksa keel tuleb kasuks.
- Eelnev töökogemus
- Kvalifikatsioon
- Halbade harjumuste puudumine

Pakutav töö toimub järgmistel seadmetel :
Keerme-ja treipingil STYLE 510x1500, revolver STYLE 630x3000. Juhtimispaneelid on mõlemal ühesugused - STYLE.
Samuti on olemas ka freesimime pink ANAYAK FBZ-HV-2500 juhtimispaneeliga HAIDENHAIN, kuid see pink on lihtsalt olemas valikus. Põhiline töö on STYLE
tüüpi pinkidel.

Pakume tööle vastavat töötasu, mis vastab Hollandi tasemele.
Samuti on võimalik teenida korralikku raha ületundide arvelt.
Keskmiselt tuleb nädalas umbes 55 töötundi.

Lisainfo

Kollektiiv koosneb umbes 20 inimesest. Üks Eestist pärit keevitaja juba töötab selles ettevõttes. Ettevõtte tegeleb raskete masinate tehnika valmistamisega,
remondi ja taastamisega. Tegemist on väikeseeria tootmisega tegeleva ettevõttega.