2023-08-23 14:48:55

Õendustöötaja – keelekoolitus ja töökohad Soomes

CVKeskus.ee klient
11.29 - 13.04 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime nii sissejuhatavale keelekoolitusele Eestis (võimalikud koolituskohad Tallinn, Tartu või Pärnu), kui ka tööle Soome (erinevad piirkonnad):

Diplomiga õdesid / ämmaemandaid

Nõudeks kandidaadile on diplom õe / ämmaemanda erialal, mille välja-andjaks võib olla Tallinna Meditsiinikool, Tartu Meditsiinikool või Kohtla-Järve
meditsiinikool (praeguse nimega Tallinna Tervishoiu Kõrgkool või Tartu Tervishoiu Kõrgkool).

Juhul kui oled omandanud diplomi enne kui 01.05.2004, pead omama kehtivad tööstaaži viimase 7 aasta jooksult vähemalt 5 aastad õena. Lisaks peab
kehtima Terviseametis registreering õe ametikohale.

Enne töö algust korraldame kolm kuud kestva intensiivkeelekoolituse. Soome keelt õpitakse Eesti keele baasil. Koolituse maht on 180 akadeemilist tundi.
Keelekoolituse eesmärgiks on koolitada kandidaate suhtlema ja kirjutama soome keeles vähemalt B1.1 tasemel. Keelekoolitus toimub õhtuti ning
nädalavahetustel, et sedasi võimaldata õppimist ka praeguse töö kõrvalt. Palume kandidaatidel arvestada koolituse intensiivsusega - koolituse maht on 15
akadeemilist tundi nädalas ja lisaks kodused ülesanded. Koolituse ajal aitame kõikidel kandidaatidel taotleda Soome seaduslikustamist (Valvira –
laillistus).
Peale keelekoolitust pakume tööd erinevates Soome tervishoiu asutustes, vastavalt hetke võimalustele, töökogemustele ja keeleoskusele. Töötamist
alustatakse 2 nädala tasustamata või 3 kuu tasustatud praktikaga. Praktika eesmärgiks on aidata nii töötajal kui ka kliendiettevõttel veenduda töö
sobivuses kandidaadile, lisaks sellele on 3 kuu tasustatud praktika hea võimalus praktiseerida oma soome keele oskust, ning kohaneda Soome
elukeskkonnaga.

Korraldame Soomes MRSA – testi, ”Hygieniapassi” testi. Samuti aitame kohapeal teha vajalikud registreerimised. Keelekoolituse ja praktikakoha saamise
vahele võib tekkida mõningane ooteaeg. Reisimine Soome toimub peale praktikakoha kinnitamist.

Töötasu peale praktikat, olenevalt tööülesannetest 11,29 – 13,04 EUR/ h (bruto). Hiljem, kui töötaja on võimeline töötama iseseisvalt, lisanduvad töötasule
lisad õhtul (+15%), öösel (+30%), laupäeval (+20%) ja pühapäeval (+100%) tehtavast tööst. Töö- ja lisatasusid makstakse vastavalt Soome
seadusandlusele.

Järgnevad koolitused algavad augustis (augusti teine nädal). Kohti iga linna koolitusele on 20. Soovijatel palume kandideerida võimalikult varakult.
Koolitused toimuvad kahes linnas, kus on kõige rohkem sobivaid kandidaate koolitustele.
Võimalikud linnad, kus saame koolitust korraldata on Tallinn, Tartu ja Pärnu.

Koolituse toimumise kella-ajad vastavalt linnadele:

Tallinn
augustis:
E, T ja K: 18:00 – 21:00
N: 18:00 – 20:15
alates septembrist:
E ja K: 18:00 - 21:00
R: 18:00 - 20:15
L: 10:00 - 13:00

Tartu ja Pärnu:
T: 17.30 - 20.30
K: 18.15 - 20.30
N: 17.30 - 20.30
P: 16.00 - 19.00

Meie poolt pakutav keelekoolitus on töötajale tasuta, juhul kui asute peale koolitust meie pakutavale töökohale tööle. Kandidaatidel palume arvestada
väljaminekutega, mis kaasnevad seoses Soome seadusega ettenähtud seaduslikustamisega õena töötamiseks (Eestis Tervishoiuamet ja Valvira
Soomes), ning kulutustega, mis kaasnevad Soomes tasustamata praktikal töötades.

Ootused kandidaadile

- Diplom õe / ämmaemanda erialal
- Kindel soov asuda Soome tööle,
- Valmidus siduda ennast koolitusega.
- Soov õppida juurde, täiendada ennast seoses Soome tervishoiusüsteemiga.

Kasuks tuleb:
- Soome keele oskus
- Inglise keele oskus
- Rootsi keele oskus
- Erialased koolitused (mahuga üle 32 h)
- Soome Lääkepassi / IV – loa omamine
- Varasem töökogemus geriaatria valdkonnast.
- Varasem töökogemus sisehaiguste osakondadest.
- Varasem töökogemus operatsiooniõe töökohustustest
- Valmidus asuda tööle Põhja- ja Ida-Soomes pakutavatele töökohtadele.
- Soov kolida Soome püsivalt (koos perekonnaga)

Ettevõte pakub

- Keelekoolitust tööks Soomes
- Juhendame seaduslikustamise taotlemisel
- Aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel
- Aitame majutuse leidmisel vastavalt töökoha piirkonnale.
- Võimalust leida alalist tööd Soomest.

Lisainfo

Lisaks õdedele pakume koolituskohti ka Bioanalüütikutele ja Radioloogiatehnikutele. Vaata täpsemaid tingimusi ning kandideeri koolituse nendele
kohtadele meie koduleheküljelt www.medipower.fi/ee

Täpsustus 21.07.2011:
Kuna Pärnu koolitusele kandideerinute arv jäi liialt väheseks, on otsustatud korraldada koolitused augustis 2011 nii Tallinnas kui ka Tartus.

Täpsustus 27.07.2011:
Tallinna koolituse asukoht on selgunud. Tallinna koolitus toimub Tallinna Kadrioru Saksa Gümnaasiumi ruumides, aadressil Gonsiori 38.
Koolitustega alustatakse Tallinnas 09.08.2011 kell 18:00 ja Tartus 10.08.2011 kell 18:15.

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles.
Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse vestluse aeg vastavalt elukohale, kas Tallinnas või Tartus.

Saadame kõigile kandidaatidele keda kutsutakse töövestlustele 6 lehekülje informatsiooni, kus on lahti seletatud koolituse / töötamise üksikasju täpsemalt
(seaduslikustamine, majutus, kohustused jne.).

Need kes on meie juures juba varem vestlusel käinud, saavad teavitada meid oma huvist praegusele koolitusele kandideerimiseks elektronposti kaudu.

Juhul kui nendele koolitustele jääb vabu kohti, saame pakkuda neid hooldajatele kellel on peale 2004 aastad omandatud kahe aasta pikkuse koolituse
käigus „hooldusõe“ EU-tasemega diplom ja soome keele oskus alg- või kesktasemel.
Avaldusi käsitleme peale õdede avalduste käsitlemist. Neid avaldusi palume saada ainult meie kodulehekülje kaudu www.medipower.fi/ee - Palume
hooldajatel mitte helistada uurimaks hetke olukorda koolituste osas, kuna see koormab värbamisosakonda liigselt.