2023-08-23 14:48:55

Töömees

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi käsitöö oskustega töömeest. Sobivalt töötajalt ootame oskuseid ja soovi teha täpsust nõudvaid käsitöid aga ka kogemusi töötamisel CNC tööpinkidel. Valmistame laias valikus plastdetaile tööstus,- ehitus,- sisekujundus- ja kaubandusettevõtetele. Töö nõuab täpsust, hoolsust ja korda Töökogemused puidu- või metalltšehhis tulevad kindlasti kasuks.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat peab olema kohusetundlik, töökas, õpihimuline, täpsust ja korda armastav.
Vajalik on jooniste lugemise oskus, arvuti tundmine ja hea oleks kui suudaks suhelda eesti ja soome keeles.
Ta peab olema valmis tööks mitmes vahetuses ja ületundideks.

Pakume heale mehele kindlat tööd edukas, pikkade traditsioonidega ettevõttes.
Tubli mees saab vääriliselt tasustatud ja eesrindlik töö premeeritud.
Spetsiifiline väljaõpe toimub tööle asumisel.
Lisainfot meie kohta võib saada kodulehelt: www. muoviura.fi

Lisainfo

Muoviura Eesti kollektiivis töötab 15 töötajat. Tööliste otsene ülemus on meister, kes annab töökorraldusi ja kontrollib töö kvaliteeti ning tööohutusnõuete ja heakorra nõuete täitmist.