Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127164

20 kokka Ülemiste Citys asuvasse Mercado restoranikompleksi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kuumade ja külmade toitude kiire ja kvaliteetne valmistamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • soovitavalt restoranikogemus
  • kohusetundlikkus
  • Eesti keelest arusaamine keskmisel tasemel (retseptid ja juhised on eestikeelsed)
  • võimeline iseseisvaks tööks
  • sõbralikkus ja meeskonnatöö oskused

  • korralikku palka vastavalt kvalifikatsioonile (8000-10000 kätte + lisatasud)
  • omapere soodustusi
  • sõbralikku, kokkuhoidvat ja tulemustele orienteeritud meeskonda
  • võimalust osaleda ainulaadse kontseptsiooniga toitlustusettevõtte töös
  • erialaseid täiendamisvõimalusi

Tööpakkumise number
#127164