Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126527

20 kokka

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime uude avatavasse restoranikompleksi 24 kokka. Tööülesanneteks on külmade ja kuumade roogade kiire ja kvaliteetne valmistamine.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • soovitavalt restoranikogemus
  • kohusetundlikkus
  • eesti keelest arusaamine vähemalt keskmisel tasemel (retseptid ja juhised on eestikeelsed)
  • võimeline iseseisvaks tööks
  • sõbralikkus ja meeskonnatöö oskused

  • korralikku palka vastavalt kvalifikatsioonile (neto 6400-10000 eek)
  • sõbralikku, kokkuhoidvat ja tulemustele orienteeritud meeskonda
  • võimalust osaleda ainulaadse kontseptsiooniga toitlustusettevõtte töös
  • erialaseid täiendamisvõimalusi

Lisainfo

Restoranikompleks on avatud 09.00-23.00.

Tööpakkumise number
#126527
20 kokka