https://www.cvkeskus.ee/24794

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

2 testiinseneri

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24794

Tööpakkumise number

24794

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on testerite ohje ja suhtlemine kliendi testimispersonaliga.

Tööülesanded: testimise ja mõõtmise operatsioonide korraldamine ning testrite, kalibreerimine, testerite hoolduse ja remondi korraldamine, testimisseadmete registreerimine ja ajakohastamine, testiprogrammide koopiate haldamine, testi tulemuste ohje, varuosade haldamine, kliendiserverite hooldus, testimis- ja mõõtmisoperatsioonide ning seadmete parendamine.


Nõudmised kandidaadile

• Sobivatel kandidaatidel on raadio- või telekommunikatsioonialane kõrgharidus, vähemalt 2 aastane elektroonikainseneri töökogemus ning väga hea vene ja tehnilise inglise keele oskus ehk
raadio- või telekommunikatsioonialane kolledzi/polütehnikumi haridus, vähemalt 3 aastane elektroonikainseneri töökogemus ning väga hea vene ja tehnilise inglise keele oskus.


Ettevõte pakub

rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi, väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd, töösuhte kindlust, enesearendamise võimalusi ning ametikohast koolitust.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: inga@areserv.ee
Märgusõna:"Testiinsener"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2003
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit.Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Saksamaal,Poolas, Mehhikos ja Hiinas. AS Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9002 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni Elcoteq Networki suurimaks tehaseks, kus viiakse läbi väljaõpet ja koolitust kontserni teiste tehaste töötajatele. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.