Värsked tööpakkumised

2 ratsatalli töötajat Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 49103

Tööpakkumise number

49103

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd Cork ´i linna ettevõttesse, mis tegeleb ratsutamisürituste korraldamisega (üle tõkete hüppamine + vähemal määral jahtide korraldamine) 2-le hooldaja - abitreenerile.
Peamised tööülesanded on hobuste välja toomine ürituste ajal nendega igapäevane töötamine ning lihtsamate harjutuste treenimine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame kindlasti eelnevat kogemust hobustega töötamisel ja igakülgset huvi hobuste vastu ning inglise keele oskust suhtlustasandil. Vajalik on ka valmisolek 1-aastaseks töösuhteks (sisaldab puhkust 1 kuu)

Pakume vaheldust, uusi väljakutseid, head keelepraktikat ja teenimisvõimalust ning töötamise võimalust kaunil Lõuna -Iirimaa suurimas linnas

Lisainfo

Iirimaa tööseadusandlus on analoogne meil kehtivaga.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
21. august 2005
Kuulutus sisestati:
5. august 2005