Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629361

2 Puhastusteenindajat

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valkla Hooldekodu koristus
Hooldekodu asub 32 km Tallinnast , Kuusalu vallas

Ootused kandidaadile

Põhiharidus
Vene keel - soovituslik (kõnes B1-keskmine, kirjas B1- keskmine)
Eesti keel - soovituslik (kõnes B1 - keskmine, kirjas B1 - keskmine)
Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.

Ettevõte pakub

Töö graafiku alusel (pikk ja lühike nädal)
Toetavat meeskonda
Koolitusi

Tööpakkumise number
#629361

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
26. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem