https://www.cvkeskus.ee/64256

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64256

2 labidameest Soome

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kahte labidameest Soome. Töökoht Espoos. Töö sisuks kraavi kaevamine ja jooksvad ehitus-ja remonditööd.


Ootused kandidaadile

Vastupidavus
ei karda füüsilist tööd
kasuks tuleb eelnev ehitustöö kogemus ja soome ja/või vene keele oskus suhtlustasandil.


Ettevõte pakub

Palk: brutotund 110 EEK
Tasuta majutus


Tööpakkumise number
#64256
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
2 labidameest Soome
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!