Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127192

2 kokka Õismäel asuvasse Arigato spordikeskuse kohvikusse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kuumade ja külmade roogade kiire ja kvaliteetne valmistamine

Ootused kandidaadile

erialane haridus
soov areneda ja end erialaselt täiendada
soovitavalt restoranikogemus
Eesti keelest arusaamine keskmisel tasemel (retseptid ja juhised on eestikeelsed)
võimeline iseseisvaks tööks
kohusetundlikkus, sõbralikkus ja meeskonnatöö oskused

Ettevõte pakub

palka vastavalt kvalifikatsoonile 6400-10000 neto
omapere soodustusi
sõbralikku, kokkuhoidvat ja tulemustele suunatud meeskonda
erialaseid täiendamisvõimalusi

Tööpakkumise number
#127192