Värsked tööpakkumised

2 klienditeenindajat

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38025

Tööpakkumise number

38025

Töö kirjeldus

Pakume tööd Iirimaale 2 töötajale supermarketisse (Centra kauplustekett). Üks töötaja võetakse tööle ametikohale Deli/Kitchen Assistant ning teine töötaja ametikohale Sales Assistant Delis tööd alustava töötaja töökohustusteks on lihtsate salatite ja võileibade valmistamine, saiakeste küpsetamine etteantud retseptuuri ja tehnoloogia alusel ning klienditeenindus.
Sales Assistanti ametikohal on peamised tööülesanded kaupade väljapanek riiulitele ning töö kassas.
Töö on vahetustega, töötunde nädalass on 39. Turismihooajal (suvel) on võimalik teha ka ületunde.
Töökoha asukohaks on Lõuna - Iirimaa, Corki maakond, Union Hall väikelinn, mis asub mere ääres. Elanikke on talvel 300 suvel 1000. Lähim linn on Skibereen (8km kaugusel)

Nõudmised kandidaadile

Eeldame inglise keele oskust heal suhtlemistasandil, valmisolekut asuda tööle Iirimaale, tahet töötada klienditeenindajana
Kandideerijad võivad olla sõbrad, eelnev analoogne kogemus ei ole vajalik, väljaõpe toimub kohapeal.
Tähtis on soov ja tahe töötada rahulikus väikelinnas, mis asub looduskaunis kohas.

Pakume tööd välisriigis, korralikku töötasu ca 4500 krooni nädalas

Lisainfo

Töö algab teisel jaanuarikuu nädalal 2005.a.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
29. november 2004