Värsked tööpakkumised

(2) klienditeenindajat kiirtoidurestorani Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40435

Tööpakkumise number

40435

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume Limericki linna läheduses asuvasse kiirtoidurestorani 2 töötajale. Tööülesanded restorani igapäevatöös osalemine, klientide teenindamine, köögipoolel abistamine, sularaha vastuvõtmine klientidelt jne

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on hea inglise keele oskus ning valmisolek tööks välismaal. Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana (eriti toitlustuses)

Pakume vaheldust, uusi väljakutseid, head keelepraktikat ja teenimisvõimalust ning organiseeritud majutust (2-s toas 45 eur nädal 1-s toas 60 eur nädal)

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. märts 2005
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2005