Värsked tööpakkumised

2 klienditeenindajat - administraatorit Dublinisse B&B-sse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52655

Tööpakkumise number

52655

Töö kirjeldus

Pakume tööd 2le klienditeenindajale administraatorile Iirimaale, Waterville´i. Peamised tööülesanded on klientide vastuvõtt, teenindamine, tubade ettevalmistamine, arveldamine klientidega jne.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav on hea inglise keel oskus. Oluline on ka hea teeninduskultuuri olemasolu ja eelneva erialase töökogemuse (ka hotellivälise) olemasolu.

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, korralikku töötasu ja töötamise võimalust Waterville´ś. Lisainfot anname kandideerimise käigus. Kandideerimisega on kiire

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. november 2005
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2005