Värsked tööpakkumised

2 inglise keele õpetajat Jüris

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419743

Tööpakkumise number

419743

Töö kirjeldus

Pakume tööd kahele inglise keele õpetajale Jüri Gümnaasiumis:
- inglise keele õpetajale põhikooli osas,
- inglise keele õpetajale gümnaasiumi osas (ajutisel äraoleva töötaja asendamine).
Töö sisuks on inglise keele õpetamine põhikoolis/ gümnaasiumis.
Tööle asumine 22.08.2016.

Nõudmised kandidaadile

Kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus (võib olla omandamisel)
avatud meel ja koostööoskus;
hea digivahendite kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

arengu- ja koolitusvõimalusi;
toredat meeskonda;
häid töötingimusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. mai 2016
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2016

Jüri Gümnaasium asub umbes 12 km Tallinnast Tartu suunas. Hea bussi ja marsruuttakso ühendus Tallinnaga. Koolil on algkoolimaja, õppekorpus, kaasaegsed õppimis-, sportimis- ja huvitegevust võimaldavad tööruumid. Kooli juures tegutsevad spordikeskus koos ujulaga, raamatukogu ja huvialakool.
Aasta jooksul valmivad gümnaasiumimaja ja pallihall.
Koolis õpib 960 õpilast ja töötab140 õpetajat ja koolitöötajat.