Värsked tööpakkumised

2 ehitajat haljastusfimasse (Iirimaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109494

Tööpakkumise number

109494

Töö kirjeldus

Töötunde on nädalas 40, töötasu on katseajal 10 eur/tunnis (ca 27 000 kuus). Tööaeg on 9.00 - 17.30. Osadel objektidel võib olla vajalik töötada ka nädalavahetustel.
Töökirjeldus: Tänavakivide ladumine, lillepeenarde ümbriste kivivoodrite ladumine parkides ja aedades, purskaevude jms ... pargi - ja aiakaunistuselementide paigaldamine- hooldamine
Kasuks tuleb juhiloa olemasolu

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on ladus inglise keel oskus suhtluskeelena ning eelnev töökogemus ehitusalal

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, korralikku töötasu ja töötamise võimalust haljastus/ehitusfimras Iirimaal Dublini lähedal asuvas Wicklow maakonnas

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
22. mai 2007