Värsked tööpakkumised

2 aktiivset ja säravat müügiinimest

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109605

Tööpakkumise number

109605

Töö kirjeldus

Kui Sinus on valmisolek aastaringselt:
• tegeleda Tallinna vanalinnas Tallinn City Tour piletite aktiivse müügiga
• jagada turistidele infot Tallinn City Tour´i kohta ja jaotada reklaamtrükiseid
• pakkuda turistidele sõbralikku ja abivalmis teenindust

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui
• Sa oled avatud ja julge
• Sa kaifid vanalinna nii suvel kui talvel
• Sa naudid rahvamassi enda ümber ja ei pelga suhelda võõras keeles
• Sa oled positiivse ellusuhtumisega ja hindad head huumorit

Ettevõte pakub

Just Sinule mõeldud tööpakkumine annab Sulle:
• väärilise tasu ca 10 000.- (bruto) krooni, millele Sinu panusest lähtuvalt piire ei seata
• tasemel personaalse müügi- ja suhtlustreeningu
• hindamatu töökogemuse erinevate rahvustega erinevates keeltes
• noore, sõbraliku ja laheda meeskonna

Lisainfo

Pakume Sulle aastaringselt vahetustega tööd, paindliku graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
22. mai 2007

AS HANSABUSS on emaettevõte, mille alla kuuluvad kaubamärgid „Hansabuss”, „Tallinn City Tour”, „Hansarent”, "Hansabuss Business Line", "Hansabuss Latvia" ja „Mulgi Reisid”.

Tallinn City Tour on 2005. aasta kevadel avatud hop on hop off süsteemil põhinev linnaekskursiooniliin, mida teenindavad atraktiivsed punased kahekordsed "Londoni" stiilis ekskursioonibussid, mis läbivad kõiki Tallinna olulisemaid vaatamisväärsusi.

Otsime Tallinn City Tour projekti raames oma meeskonda 2 aktiivset ja säravat müügiinimest.