Värsked tööpakkumised

2 aktiivset ja särasilmset müügiinimest

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109260

Tööpakkumise number

109260

Töö kirjeldus

Kui Sinus on valmisolek aastaringselt:
• tegeleda Tallinna vanalinnas Tallinn City Tour piletite aktiivse müügiga
• pakkuda turistidele sõbralikku ja abivalmis teenindust
• jagada turistidele infot Tallinn City Tour´i kohta ja jaotada reklaamtrükiseid

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• sa oled avatud ja julge
• oled väga hea suhtleja ja ei pelga suhelda erinevates võõrkeeltes
• oled alati positiivne, sõbralik ja abivalmis klientide teenindamisel
• oled viisaka käitumise ja korrektse välimusega

Kasuks tuleb:
• aktiivse müügitöö ja turistidega töötamise kogemus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle omaltpoolt:
• stabiilset ja aastaringset tööd vastavalt graafikule
• võimalust aktiivselt suhelda
• väga head keelepraktikat
• noort, sõbralikku ja alati toetavat meeskonda
• põhipalka ja motiveerivat boonussüsteemi

Lisainfo

Töö on vahetustega, paindliku graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. mai 2007

AS HANSABUSS on emaettevõte, mille alla kuuluvad kaubamärgid „Hansabuss”, „Tallinn City Tour”, „Hansarent”, "Hansabuss Business Line", "Hansabuss Latvia" ja „Mulgi Reisid”.

Tallinn City Tour on 2005. aasta kevadel avatud hop on hop off süsteemil põhinev linnaekskursiooniliin, mida teenindavad atraktiivsed punased kahekordsed "Londoni" stiilis ekskursioonibussid, mis läbivad kõiki Tallinna olulisemaid vaatamisväärsusi.

Otsime Tallinn City Tour projekti raames oma meeskonda 2 aktiivset ja säravat müügiinimest.