2023-08-23 14:48:55

Kassapidaja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Tallinna külje all Harkujärvel kassapidaja-klienditeenindajat, kelle põhitööks on kassas klientide teenindamine. Lisaks aitab ja nõustab ta kaupluse külastajaid. Vajadusel ka kaupade paigutamine müügikohtades ja laoarvestuse pidamine, toodete varustamine tootekirjelduste ja etikettidega, lihtsamad hooldustööd jne.

Ootused kandidaadile

Kandideerima on oodatud:
  • hea suhtlemisoskusega
  • kiire õppimisvõimega
  • positiivse ellusuhtumisega
  • kohusetundlikud ja korrektsed kandidaadid, kellel on:
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • vene keele oskus suhtlemistasandil
  • arvuti kasutamise kogemus (Office)
  • valmisolek töötada graafiku alusel ja nädalavahetustel Kasuks tuleb:
  • aiandusalane töökogemus või haridus
  • varasem klienditeenindaja või kassapidaja töökogemus
  • Ettevõte pakub

    Ceres on mitmekülgse tegevusega, nüüdseks juba 17-aastase kogemusega Eesti aiandusettevõte, kus on suured istikumüügiplatsid, aasta läbi mitmekülgne toalillevalik, aianduslikke täislahendusi ning kogu perele suurepärast vabaaja veetmise võimalust pakkuv aianduskeskus. Ceresel on iluaiandusliku tootmisega tegelev tütarfirma Ceres Hortus, mille alla kuulub laia sortimendiga tunnustatud puukool ning lõike-, poti- ja püsilillede tootmisega tegelev taimekasvatusüksus. 2008.a käive oli ligi 35 miljonit krooni. Cerese näol leiad:
  • suurepärase töökeskkonna Tallinna külje all looduslikult kaunis kohas
  • töötahtelise ja sõbraliku meeskonna
  • huvitavat tööd mitmekülgse tegevusega firmas
  • suure arengupotentsiaaliga ja huvitavaid väljakutseid pakkuva aiandusfirma