2023-08-23 14:48:55

Vallavanem

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Käesolevaga otsib Vormsi vald vallavanemat, kelle ülesandeks on juhtida saare tasakaalustatud ja terviklikku arengut, säilitades turvalise elukeskkonna, toetades Vormsi loodus- ja kultuuripärandit.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
  • Sul on kõrgharidus
  • Sul on meeskonna ja projektide juhtimise kogemus
  • Sa valdad eesti ja inglise keelt
  • Sind iseloomustab strateegiline mõtlemine ja hea läbirääkimiste pidamise oskus
  • Sul on võime iseseisvalt probleeme lahendada
  • Sul on kõrge stressitaluvus
  • Sa oled orienteeritud eesmärkide saavutamisele
  • Sul on valmisolek elada saarel
  • Sa oskad olla eestvedaja ja meeskonnamängija
  • Ettevõte pakub

    Omaltpoolt pakume:
  • väljakutset viia Eesti suurima väikesaare areng uuele tasemele
  • sõbralikku töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist tasu
  • ametikorterit saarel
  • Lisainfo

    Kasuks tuleb:
  • teadmised erinevatest EL ja siseriiklikest programmidest ning projektide koostamise, juhtimise ja hindamise alal
  • eelnev töökogemus avalikus halduses
  • rootsi keele oskus Avaldus ja CV koos motivatsioonikirjaga ja palgasooviga palume saata 30. novembriks 2009. a aadressil Vormsi Vallavalitsus, Vormsi vald, Läänemaa või e-kirjaga volikogu[at]vormsi.ee, märgusõnaga „vallavanem“ . Lisainformatsioon telefonil 47 24 072 või e-mail volikogu[at]vormsi.ee.