2023-08-23 14:48:55

Ilukeskuse juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ilukeskuse juhti, kelle peamisteks tööülesanneteks on ilukeskuse majandustegevuse planeerimine, korraldamine ja igapäevase töö organiseerimine, sealhulgas personali planeerimine, valik, koolituste ja töö organiseerimine, suurepärase klienditeeninduse tagamine, toodete ja teenuste valik koostöös hotelli müügiosakonnaga ning hotelli eesmärkide täitmisele kaasaaitamine läbi meeskonnatöö

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus klienditeeninduse ja juhtimise valdkonnas
  • erialane töökogemus
  • keskeriharidus
  • eesti ja inglise keele oskus, soome keel tuleb kasuks
  • isikuomadustena hindame väga head suhtlemisoskust, algatusvõimet ja iseseisva töö oskust, teenindusvalmidust, head pingetaluvust, orienteeritust meeskonnatööle, positiivset ellusuhtumist
  • Ettevõte pakub

    Omalt poolt pakume:
  • meeldivat töökeskkonda, mille kujundamisel saad ise kaasa lüüa
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi
  • sõbralikku töökollektiivi
  • tulemuslikkusele orienteeritud töötasu
  • Lisainfo

    Ilukeskuse juht allub hotelli tegevdirektorile ja kuulub hotelli juhtkonda. Ilukeskuse juht planeerib ja valib meeskonna, kuhu kuuluvad administraatorid, maniküürijad-pediküürid, juuksurid, massöörid ja kosmeetikud. Meeskonda kuulub 10-20 inimest.