https://www.cvkeskus.ee/237674

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

135/136 serifikaati omav MIG/ MAG keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237674

Tööpakkumise number

237674

Töö kirjeldus

Vajame kahte soome keeles suhtlevat MIG/MAG teraskonstruktsioonide keevitajaid valuteraskonstruktsioone valmistavatesse tehasesse Salosse Soome. Keevitajate tööylesannneteks on rasketes asendites nii musta valuteras kui happekindlate roostevate valuteras detailide parandus keevitused. Keevitajad peavad suhtlema vabalt soome keeles kontrollijate ja töödejuhatjaatega.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab:
- omama kehtivat 135/136 sertifikaati
- omama 3-25mm paksuste teraste (soovitavalt valuteraste) MIG/MAG keevituse ja koostamise 3-5 aastast töökogemust metallkonstruktsioone valmistavas tehases
- oskama lugeda keevitus- ja koostejooniseid
- HÄSTI OSKAMA SOOME KEELT SUHLUSTASANDIL
- olema karske, täpne, koostöö võimeline

Kasuks tuleb:
- terase valutehase töökogemused
- isikliku auto kasutamis vöimalus
- turvalisus- ja tuletöökaardi olemasolu


Ettevõte pakub

Lepingut Soome firmas, töötasu ja lisasid Soome tehnoloogiatööstuse kollektiivlepingu(TES) järgi. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.


Lisainfo

CV-s või kaaskirjas kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalide paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite.
Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused.
LISADA (kui on) KINDLASTI SERTIFIKAATIDE KOOPIAD! info(ätt)barona.ee
INFO:
Energiateollisuuden laitevalmistuksessa entistä tärkeämpään asemaan ovat nousseet tuotteisiin jo kolmen vuosikymmenen ajan kuuluneet staattorin rungot.
Aiemmin lähes pelkästään sähkömoottoreissa käytetyt valukappaleet päätyvät yhä useammin energian tuotantoon esimerkiksi tuulivoimaloiden generaattoreihin.
Toimittaa valuja puu- ja paperiteollisuuden laitevalmistajille sekä valmiiksi koneistettuja komponentteja metsäkoneiden ja puutavaranostureiden valmistajille.
Tuottaa valuosia offshore- ja laivanrakennusteollisuuden vaativiin sovelluksiin. Tuotevalikoimaan kuuluvat esimerkiksi diesel-moottoreiden ja potkurilaitteiden osat. Laivojen voimansiirrossa osat joutuvat kovimpaan mahdolliseen testiin, minkä vuoksi osat ovat useimmiten
luokituslaitosten hyväksymiä. Osoituksena yhtiön laadusta ja ammattitaidosta on maailman johtavien dieselkoneita ja potkurijärjestelmiä valmistavien yritysten luottamus.


Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
25. august 2011
Brutopalk:
Alates 11 kuni 13 EUR tunnis
Lisainfo palga kohta:
Palk vastavalt TES ja oskustele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Barona Eesti OÜ osutab personaliteenuseid alates 2003. aastast ja on Barona Oy tütarettevõte. Barona Oy on asutatud 1999.a. ja on hetkel Soome kõige kiiremini kasvav personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Barona tegevusaladeks on logistika-, tööstus-, ehitus-, hooldus-, kinnisvara-, büroo- ja IT-teenused. Barona Oy tütarettevõte Forenom korraldab Soomes meie töötajatele töökoha lähedal sobiva elamispinna. Sarnaseid teenuseid saame pakkuda ka Eestis. Meie missiooniks on olla Eesti kvaliteetseimate personaliteenuste pakkuja.