Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344180

" Veepuhastusjaama tööde planeerija"

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hooldusremontide planeerimine ja jälgimine
  • Seadmete info ja toimingute haldamine varahaldustarkvaraga
  • Aruannete koostamine
  • Investeeringuprojektide dokumenteerimine ja arhiveerimine
  • Töökeskkonna ohutuse ja kvaliteedisüsteemi dokumentatsiooni haldamine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus
  • Töökogemus mehaanika, automaatika või elektrivaldkonnas vähemalt 2 aastat
  • Tööde planeerimis- ja organiseerimisoskus
  • Teadmised tööohutusest
  • B-kategooria juhiload
  • Hea arvutioskus, sh MS Office
  • Eesti keel kõnes ja kirjas, vene keel suhtlustasandil
  • Meeskonnatöövalmidus
  • Loogiline mõtlemine ja analüüsivõime

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd Eesti suurimas vee-ettevõttes
  • Väljaõpet ametikohal kogenud kolleegi juhendamisel
  • Kvalifikatsioonile vastavat tasu hea töö eest, millele lisandub heade tulemuste korral tulemustasu
  • 7 päeva talvepuhkust lisaks põhipuhkusele, kokku 35 päeva aastas
  • Töötajasõbralikku töökeskkonda, sh soodne toitlustus, sportimisvõimalused, ühisüritused jmt

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saata oma CV koos märgusõnaga „Tööde planeerija “ e-mailile personal at tvesi.ee

Tööpakkumise number
#344180

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
28. mai 2014

AS Tallinna Vesi 312 töötajat annavad endast iga päev parima, et tagada 1/3 Eesti elanikest kvaliteetne joogivee- ja kanalisatsiooniteenus. Soovime olla juhtiv ettevõte keskkonnahoidlikkuse, klienditeeninduse ja tööprotsesside efektiivsuse osas. Senise töö tulemuslikkuse kinnituseks on EMAS tunnistus, mis väljastati AS-le Tallina Vesi esimesena Baltikumis. Töö meie ettevõttes on vastutusrikas ja sobib pühendunud spetsialistile, kes väärtustab meeskonnatööd, loovust, kliendikesksust ja proaktiivsust. Ettevõtte tegevuse ja majandustulemuste kohta saab lisainformatsiooni www.tallinnavesi.ee ja Tallinna Börsi kodulehelt www.ee.omxgroup.com

Vaata rohkem