Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669954

Turvatöötaja Tallinnasse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 29. september 2020
Kuulutus aegub:19. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Klientide turvalisuse tagamine ja nende juhendamine,

sujuva klienditeeninduse tagamine,

korrarikkumiste ennetamine ja tõkestamine,

õigusrikkujate tuvastamine kaasaegsete tehniliste lahendustega; ja politseile üleandmine

muud objekti iseloomust tulenevad turvaalased ülesanded;

Ootused kandidaadile

Vanus vähemalt 19 aastat

Eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel

Eesti kodakondsus või alaline elamisluba

Kohtulikult karistamata

Põhiharidus

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta järjepidevalt laienevas ettevõttes
Võimalust areneda koos ettevõttega
Vaheldusrikast tööd
Toetavat ja motiveerivat meeskonda
Põhipalgale lisaks ka tulemustele vastavat töötasu
Korrektne tasustamine, aus palk, loomulikult on tasustatav öö- ja ületunnitöö
Paindlikku töögraafikut
Võimalik töötada ka osalise tööajaga.
Võimalik töötada ka ajutise töölepinguga

Tööpakkumise number
#669954

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ patenteeritud kaubamärk on SKARABEUS.

Ettevõte on loodud eesmärgiga pakkuda kõiki litsentseeritud turvateenuseid nii era- kui äriklientidele.

Tänaseks päevaks pakub ettevõtte tööd 330 töötajale.

Vaata rohkem