Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434575

Tööline majatehasesse

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma Vedu ja Tartu tehasesse tublisid töölisi.

Puitsõrestikust majaelementide ja majamoodulite tootmine tehase tingimustes ,
ehitustööd ja kõik muu sinna juurde kuuluv

Ootused kandidaadile

tahet tööd teha
täpsus ja korrektsus
tehniline taip, joonise lugemise oskus
valmidus meeskonnatööks
eelnev kogemus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

pikaajalist töösuhet
sõbralikku kollektiivi
töökohta kaasaegses kiiresti arenevas ettevõttes
tööle ja oskustele vastavat töötasu
põhipalgale 800 EUR lisandub lisatasu vastavalt töötulemustele.

Lisainfo

Kui oled töökas, taibukas, huvitud puutööst ja ehitamisest, Suudad lugeda ehitusjooniseid oled oodatud meie kollektiivi.
Kui kogemustest tuleb puudu aga tunned, et see töö meeldiks sulle- siis pakume ka väljaõpet.

Tööpakkumise number
#434575

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2016
Kuulutus sisestati:
4. august 2016

CVKeskus.ee klient

Puitpaneel OÜ

tegevusalaks on tehases valmistatud tasapinnaliste ja ruumiliste puitkonstruktsioonide tootmine ja nendest hoonete püstitamine. Skandinaaviamaades tuntakse meid registreeritud kaubamärgi EstHus nime all. Meil on pikaajalised kogemused ja meie tooteid hinnatakse üle Euroopa. Meie maju võib leida nii Soomes, Rootsis, Norras kui ka mujal.

Vaata rohkem