https://www.cvkeskus.ee/60761

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60761

Tehnoloog-tootejuurutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehme mööbli uute mudelite juurutamine masstööni (puitkarkassi koostamine, liimimine, lõigete tegemine, pealistamine).


Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus
  • Keskharidus
  • Täpsus ja kohusetundlikus
  • Eesti keele oskus


Ettevõte pakub

  • Head teenimisvõimalust
  • Head töökeskkonda
  • Tööd noores kollektiivis
  • Huvitavat ja loomingulist tööd


Tööpakkumise number
#60761
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tehnoloog-tootejuurutaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!