Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52095

tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõttes valmistatud toodete kohta kehtestatud tehnilise normdokumentatsiooni (tehnoloogiajuhendid, standardid, pakkimis- ja valmistusjuhendid) tundmine ja koostamine ning nende järgimise kontrollimine.
  • uute toodete tehnoloogiliste reźiimide väljatöötamine
  • tooraine ja materjalide kulu, väljatuleku ja praagi arvestus ning analüüs
  • osalemine tootearendusprotsessis

Ootused kandidaadile

  • toiduainetetehnoloogia alane haridus
  • eelnev töökogemus pagari- ja lihatööstuses
  • hea vene - ja inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus

  • huvitavat tööd rahvusvahelisse kontserni kuuluvas ettevõttes;
  • arenemist koos ettevõttega
  • konkurentsivõimelist palka
  • mõnusat meeskonda

Lisainfo

Tööaeg 8.00 - 16.30

Tööpakkumise number
#52095

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2005
Kuulutus sisestati:
26. september 2005

OÜ Viciunai Nordic tegeleb jahutatud ja külmutatud jahutoodete tootmisega.

Vaata rohkem

tehnoloog