Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43798

sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • asutuse asjaajamise ja bürootöö korraldamine ja koordineerimine;
  • infoliikumise (telefon, fax, mail, tavapost, siseinfo) ja dokumendihalduse korraldamine;
  • büroo korrashoiu tagamine;
  • kirjade jm. dokumentide koostamine, vormindamine ja paljundamine;
  • koosolekute protokollimine;
  • raamatupidaja abistamine dokumentide sisestamisel.

Ootused kandidaadile

  • sekretäri tööalane eriharidus või kogemus;
  • dokumendihalduse põhialuste tundmine;
  • arvuti kasutamise oskus;
  • kontori- ja sidetehnika kasutamise oskus;
  • suhtlemisvalmidus ja -oskus;
  • oskus planeerida oma tööd, aega ja kinni pidada tähtaegadest;
  • tugevad isikuomadused ja pingetaluvus.

Ettevõte pakub

  • töökogemuse võimalus arenevas ettevõttes;
  • mitmekesist tööd;
  • õiglast tasu;
  • erialast täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#43798

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
24. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2005

Tugev- ja nõrkvoolu elektripaigaldiste projekteerimine, -montaazitööd, -käit ja -hooldus. Elektrimaterjalide müük.

Vaata rohkem