Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65745

Puidutisler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puidust uste, akende, treppide valmistamine eritellimuste alusel.
Tööd on erinevad: välisuksed, siseuksed, aknad, trepid, spoonitud uksed.
Viimistlemine toimub värvikambris maalri poolt.
Paigaldus objektidel.

Ootused kandidaadile

Eeldame eelnevat töökogemust.
Toote valmistamine toimub iseseisvalt algusest lõpuni.
Kvaliteetse töö teostamine.
Tähtaegadest kinnipidamine, kohusetundlikkus.
Paigaldusoskus.

Ettevõte pakub

Stabiilset ja pikaajalist tööd.
Tööle vastavat palka.
Tööriietust, töövahendeid.
Tööks vajaliku sisustusega tööruumid, saun ja pesemisvõimalus.
Aastaringselt soojad tööruumid.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-17.00

Tööpakkumise number
#65745

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2006
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2006

Ettevõte tegeleb puidust uste,akende ja treppide valmistamisega eritellimuse alusel. Laenutab ehitusmehhanisme. Rendib büroo-, tootmis- ja laopindu.

Vaata rohkem

Puidutisler