Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53034

Puidutisler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puidust uste, akende, treppide valmistamine eritellimuste alusel.
Tööd on erinevad: välisuksed, siseuksed, spoonitud uksed, heli- ja tuletõkkeuksed, aknad, trepid ja eritellimus- mööbel. Toodete viimistlemine toimub värvikambris maalri poolt.
Tooted valmistatakse puidutsehhis, mis paikneb läbi kahe korruse.
Paigaldus objektidel valdavalt Tallinna piires.

Ootused kandidaadile

  • Toote valmistamine iseseisvalt algusest lõpuni.
  • Tööjooniste lugemise oskus.
  • Kvaliteetse töö teostamine.
  • Tähtaegadest kinnipidamine, kohusetundlikkus.
  • Paigaldusoskus.

Ettevõte pakub

Stabiilset ja pikaajalist tööd.
Tööle vastavat palka.
Tööriietust, töövahendeid.
Tööks vajaliku sisustusega tööruumid, pesemisvõimalus.

Lisainfo

Tööaeg 8.00-17.00
Alguses võime aidata elamise kindlustamisega.

Tööpakkumise number
#53034
Puidutisler