Värsked tööpakkumised

Õõnespaneelide valmistaja / Производитель пустотных панелей

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 607724

Tööpakkumise number

607724

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes õõnespaneelide valmistajale.

Töö toimub erinevates tehastes. Töö iseloomuks on jooniste järgi õõnespaneelide valmistamine alates valuliini ettevalmistusest, kuni valmistoodete lattu üleandmiseks ning kõige selle juurde kuuluvate erinevate töölõikude tegemine. Kandidaadilt eeldame tööks vajalike masinate kasutamist ja nende hooldamist. Samuti vajalik tööohutusjuhendite järgimine.

Производство пустотных панелей. Выполнение различных операций по производству пустотных панелей, начиная с очистки производственных линий и заливки бетона до распилки и проверки под нагрузкой. Выполнение производственных операций, исходя из специфики производства.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus antud alal
Jooniste lugemise oskus
Soome keele valdamine suhtlustasandil
Eesti Vabariigi pass

Oпыт работы будет преимуществом и навыки финского языка.
Эстонский паспорт

Ettevõte pakub

Töötasu kokkuleppel, personaalsete oskuste/kogemuste põhjal
Ettevõttesisene väljaõpe ja töövahendid
Majutus ettevõtte poolt
Elamustingimused head
Kompenseerime kojusõidu üks kord kuus
Hea töögraafik

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2019
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2019