Värsked tööpakkumised

Õõnespaneelide valmistaja / Производитель пустотных панелей

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547308

Tööpakkumise number

547308

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes õõnespaneelide valmistajale. Töö toimub erinevates tehastes. Töö iseloomuks on jooniste järgi õõnespaneelide vamlmistamine alates valuliini ettevalmistusest kuni valmistoodete lattu üleandmiseks ning kõige selle juurde kuuluvate erinevate töölõikude tegemine, tööks vajalike masinate kasutamine ja nende hooldamine. Samuti tööohutusjuhendite järgimine.

Производство пустотных панелей. Выполнение различных операций по производству пустотных панелей, начиная с очистки производственных линий и заливки бетона до распилки и проверки под нагрузкой. Выполнение производственных операций, исходя из специфики производства.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus ja jooniste lugemise oskus ning soome keele valdamine suhtlustasandil.
Kandidaadil peab olema Eesti Vabariigi pass.

Oпыт работы будет преимуществом и навыки финского языка.
Эстонский паспорт.

Ettevõte pakub

Palk kokkuleppel
Ettevõttesisene väljaõpe ja töövahendid
Majutus ettevõtte poolt
Elamustingimused head
Kompenseerime kojusõidu
Hea töögraafik

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2018
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2018