2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma koostööpartnerile autovaruosade MÜÜGIJUHTI.

Sinu tegevuspiirkonnaks on Eesti ja Baltikum ja peamisteks tööülesanneteks:

- Uute klientide leidmine,

- Olemasolevate klientidega koostöö arendamine,

- Osalemine turundusstrateegia väljatöötamisel,

- Online poe haldamine,

- Kaupade tellimine lattu,

- Müügikampaaniate korraldamine,

- Muud tööst tulenevad ülesanded.

Ootused kandidaadile

Sobivatelt kandidaatidelt eeldame:

- Väga head suhtelmisoskust

- Aktiivset hoiakut müügitöös,

- Varasemat autonduse valdkonna müügitöö kogemust,

- Autovaruosade turu tundmist,

- Aktiivsust ja tahet pühenduda tuntud Saksa varuosabrändi müügi     edendamisele Eestis,

- Eesti, vene ja inglise keele valdamist

Ettevõte pakub

Pakume:

- Tuntud kaubamärgi esindamise eeliseid,

- Hästi toimivat kohalikku lao- ja klienditeenindustiimi tuge,

- Igakülgset tootjapoolset kontserni tuge,

- Motiveerivat tasu ja töötingimusi,

- Iseseisvust ja paindlikkust omas töös.