Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634400

À la carte kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Frenchy bistro arenevas Telliskivi Loomelinnakus otsib kogemustega motiveeritud à la carte kokka! Oled oodatud, kui Sulle meeldib töö väikeses kollektiivis ja soovid valmistada roogasid nii külmas kui ka kuumas köögis!

Ootused kandidaadile

- Omab vähemalt 3 aastat töökogemust kokana
- Hea arusaam erinevatest toiduvalmistamise meetoditest, toorainest, tööristadest ja töökorraldusest köögis
- Täpsus ja kiirus toidu valmistamisel
- Võimeline kiiresti õppima
- Oskab hoida puhtust ning võimeline nõudma korda ka teistelt

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja noort rõõmsameelset kollektiivi
- Vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
- Head keelepraktikat
- PÜHAPÄEV JA PÜHAD VABA!

Tööpakkumise number
#634400

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2020

Frenchy on prantsuse bistro- stiilis söögikoht, kus on maitsvad kodused road! Olemise teeb veel paremaks hea muusika ja mõnus atmosfäär. Kokku on sobitatud kohalik ja pransusepärane – klassikalised liha-ja kalaroad ning veini ja õlle juurde hea valik snäkke. Veinid toome maale ise. Seega on meie valikus veine mida mujalt ei leia!

Vaata rohkem