Värsked tööpakkumised

Jõuluabilised

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55853

Tööpakkumise number

55853

Töö kirjeldus

Jõuluabilised toetavad jõulumüüki erinevates kauplustes üle Tallinna.

Nõudmised kandidaadile

Eelkõige ootame tulevastelt abilistelt korraarmastust, head suhtlemisoskust, soovi teha müügitööd, sõbralikkust, aktiivsust, vastutustunnet ja valmisolekut töötada kõige pingelisemal perioodil kaubanduses. Töö toimub kaupluste lahtioleku aegadel, vastavalt graafikule.

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle põnevat kogemust , tööd tähtajalise lepinguga 2-4 nädalaks, eduka töösoorituse korral uusi võimalusi huvitavate kogemuste saamiseks erinevatest valdkondadest.

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi www.adecco.ee, täites ära ankeedi ja märkides klienidteenidaja ametikoha. Voi tule läbi meie kontorist Kaupmehe 6, Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
30. november 2005

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 72 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Adecco kliendiks on suurimad kaupluseketid, kes võtab endale tihedaks jõuluperioodiks appi abilisi.