Värsked tööpakkumised

hooldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40493

Tööpakkumise number

40493

Töö kirjeldus

Pakume tööd noorele ja aktiivsele hooldusspetsialistile IT seadmete ning kaubandustehnika hooldustööde teostajana.
• klientide IT alaste probleemide analüüsimine ja lahendamine
• klientide vajaduste ja probleemide alase informatsiooni kogumine, süstematiseerimine ning edastamine kliendihaldurile

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldatakse:
• varasemat töökogemust kaubandustehnika või IT valdkonnas
• loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
• arvutite riist-ja tarkvara ning lisaseadmete head tundmist
• algteadmisi arvutivõrkudest ning serveritest
• head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
• B-kategooria juhiluba
• korrektsust, usaldusväärsust ja kohusetundlikust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
• oskustele ja töötulemustele vastavat palka
• paindlikku tööaega
• hooldustööde teostamist üle Eesti
• tööd arenevas firmas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2005

AS Nixor AD on 1993. aastal asutatud, üks Eesti juhtivamaid jaekaubanduse infosüsteemidega tegelevaid firmasid.
Meie tänane eesmärk on pakkuda terviklikke infosüsteeme kõikidele kaubandus- ja teenindusettevõtetele, kauplustele ja kaubamajadele, pubidele ja restoranidele, laevadele ja hotellidele.
Meie klientide hulka kuulub enamik Eesti suuri kaubandusettevõtteid ja kaubanduskette.