Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57663

Elektritööde hinnapakkuja -eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne elektritööde hinnapakkumine -eelarvestamine
Olemasoleva andmebaasi haldamine ja uuendamine.
Töö on põhiliselt kontoris, vajadusel objektidega tutvumine.
Materjalide müüjatega heade suhete loomine ja säilitamine.

Ootused kandidaadile

Elektrialased algteadmised või elektri erihariduse omandamine või eriharidus
Arvuti kasutamis oskus-Excel,Word jne.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus.
Eesti keele oskus
Oluline ei ole sugu ega vanus, vaid sihikindlus, ettevõtlikus, korrektsus ja julgus.

Kuidas töö nõnda palk, kaasaegne tehnika, sõbralik töökollektiiv.
Võimalus areneda karjääriredelil hinnapakkujast kuni osakonnajuhatajani.
Toodete koolitust.

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga.Kandidaat on hakkaja ning tahtmist täis muuta oma elu huvitavaks, niisama proovijatel palume oma CV-d mitte saata.

Tööpakkumise number
#57663