Värsked tööpakkumised

A LA CARTE TEENINDAJA vanalinna kohvikus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 622773

Tööpakkumise number

622773

Firma nimi peidetud  A LA CARTE TEENINDAJA vanalinna kohvikus

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda säravat, andekat ja rõõmsameelset inimest, kellele pakume tööd meie kohvik/pagarikojas RUKIS. Meie kollektiivi astudes saab sinu põhiliseks eesmärgiks pakkuda klientidele parimat võimalikku lauateenindust ning anda positiivset lisandväärtust meie meeskonnale.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus toitlustuses või huvi antud valdkonna vastu. Vajadusel väljaõpe kohapeal!
Positiivne, rõõmsameelne ja soe inimene
Hea ja avatud suhtleja
eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda nooruslikus kollektiivis
Stabiilset ja kindlat töökohta Tallinna vanalinnas
Korralikku töötasu
Erialaseid koolitusi nii teeninduse, roogade kui jookide osas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

Tallinna vanalinna restoran FARM ja kohvik-pagarikoda RUKIS
otsib oma meeldivasse kollektiivi täiendust.
Meeskonda on oodatud inimesed, kes armastavad oma tööd,
soovivad koos ettevõttega areneda ning kelle jaoks on oluline
stabiilsus ja püsiv töökoht.