Värsked tööpakkumised

4 müüja - konsultanti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31955

Tööpakkumise number

31955

Töö kirjeldus

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd 26. juulil avatavasse kodutarvete kauplusesse Lääne Iirimaal 4 müüja - konsultandile. Tööperioodi kestab 1.a.(heade töötulemuste korral võimalik töösuhte jätkamine).

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame eelnevat töökogemust klienditeeninduse valdkonnas, kasuks tuleb analoogsete toodete (kodukaunistuse esemed, lauanõud, köögitarbed jms) müügikogemus, kuid see ei ole kohustuslik. Kõige olulisem on eelnev kogemus klienditeeninduses. Kindlasti on vajalik hea inglise keele oskus, valmisolek tööks Iirimaal 1.a kestel. Soovitav on hea suhtlemisoskus, tahe töötada klienditeenindajana ning esinduslik välimus ja aktiivsus.

Pakume vaheldust, uusi väljakutseid, head keelepraktikat ja teenimisvõimalust. Lisaks töötasule on aastase töösuhte lõppemisel boonus 1000 EUR. Majutuskulude jm info kandideerimise käigus

Lisainfo

Eestist võetakse kokku 4 klienditeenindajat, hetkel on täidetud 1 koht. Huvi korral palun saata CV-d enne 4.juulit, sest juuli II nädalal tehakse kandidaatide lõplik valik

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2004