https://www.cvkeskus.ee/21816

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21816

Руководитель отдела автоперевозок

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Организации процесса автоперевозок по Прибалтике, в основном, иногда по Европе. Три грузовика.
Согласование цен и сроков, поиск новых клиентов.
Самостоятельное таможенное оформление.


Ootused kandidaadile

Свободное владение эстонским и русским. Английский на уровне понимания документов.
Аттестат таможенного брокера.


Ettevõte pakub

Зарплата от 6000 нетто. Дальнейшее повышение зависит отрезультатов работы.


Tööpakkumise number
#21816
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Руководитель отдела автоперевозок
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!