2023-08-23 14:48:55

Viljandi Sakala Keskuse direktor

Viljandi Linnavalitsus
Alates 1870 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime juhti, kellel on kirg kultuuri vastu ja soov arendada Viljandi linna kultuurielu ning edendada kultuurikeskuse meeskonda.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui

  • oled valmis arendama linna kultuurikeskust, mis toetab kultuurikogukonna vajadusi
  • lood ja tagad toimiva infovahetuse huvigruppidega
  • oled motiveeriv ja orienteeritud ühtse meeskonnana eesmärkide suunas liikuma
  • oled strateegilise mõtlemisega, suudad seada pikaajalisi eesmärke ja leida võimalusi nende realiseerimiseks
  • juhid majanduslikult jätkusuutlikult ja ressursitõhusalt
  • oled valmis juhtima ja koordineerima kohalike ja rahvusvahelisi projekte
  • oled loominguline ja uuendusmeelne
  • omad laia silmaringi ja sügavat huvi erinevate kultuurivaldkondade vastu
  • Sinu kandideerimist toetab

    • kõrgharidus
    • varasem kultuurivaldkonnas töötamise ja/või juhtimiskogemus
    • arusaamine eelarve koostamisest ja selle põhisest asutuse majandamisest
    • võime mõista ning arvestada erinevate huvirühmade vajadusi ja ootusi

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • tähtajatut ametikohta arenevas ja toetavas meeskonnas
  • võimalust oma ideid ellu viia, otsustada ja vastutust võtta
  • väljakutseid pakkuvaid ülesandeid
  • arenguvõimalusi
  • põhipalka 1870 eurot
  • tervise- ja spordikulude hüvitis 30 eurot kvartalis
  • võimalust panustada kohaliku kultuuri arengusse

Другие также смотрели