2023-08-23 14:48:55

Viljandi Lasteaed Karlssoni direktor

Viljandi Linnavalitsus
Kuni 2085 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime juhti, kes suudab luua innustava, arendava ja toetava keskkonna nii lastele, personalile kui ka lapsevanematele. Tule teosta oma ideid Viljandi kõige uuema ja modernsema majaga lasteaias!

Kasuks tuleb, kui

  • tunned eelarvelise asutuse majandamise aluseid
  • oled analüüsi- ja planeerimisoskusega, vastutustundlik, korrektne ja täpne
  • omad koostööoskust ja väga head suhtlemisoskust
  • oled väga hea eneseväljendusoskusega nii kõnes kui kirjas
  • oled õpi- ja otsustusvõimeline
  • oled tutvunud Viljandi Lasteaed Karlssoni arengukava, põhimääruse ja  õppekorraldust puudutavate dokumentidega

Ootused kandidaadile

Oled see keda otsime, kui sul on

  • magistrikraad või oled seda omandamas
  • eesti keele oskus vastavalt keeleseaduses ja selle alusel kehtestatud nõuetele
  • pedagoogiline ja juhtimiskompetents
  • vähemalt ühe võõrkeele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • tähtajatut ametikohta arenevas ja toetavas meeskonnas põhipalgaga 2085 eurot
  • arengu- ja enesetäiendamise võimalusi
  • paindlikkust töökorralduses

Tööle asumine 01.07.2024