2023-08-23 14:48:55

Õendusjuht verekeskuse doonorluse osakonda

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab oma meeskonda tegusat ja innustavat

VEREKESKUSE DOONORLUSE OSAKONNA ÕENDUSJUHTI,

kes on õendus- ja hoolduspersonali töö organiseerija, meeskonna eestvedaja, kompetentside arendaja ning eesmärkide seadja. Osakonna õendusjuhina oled koostöö arendaja erinevate osapoolte vahel ning lood ohutu ja sõbraliku keskkonna doonoritele turvalise vereloovutuse tagamiseks.

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sul on:

  • kõrgharidus õendusvaldkonnas ja magistrikraad või valmisolek see lähiajal omandada
  • vähemalt 3-aastane töökogemus õendusvaldkonnas
  • soov panustada õendusvaldkonna arengusse ja veredoonorluse edendamisse
  • kõrgtasemel eesti keele oskus, heal tasemel vene ja inglise keele oskus
  • ladus arvutioskus

Töö eeldab väga head suhtlemis- ja koostööoskust, otsustus- ja vastutusvõimet, kõrget pingetaluvust ning probleemilahendus- ja analüüsioskust.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • positiivset töökeskkonda ja toetavat meeskonda
  • huvitavat, arengule suunatud ja vastutusrikast tööd
  • eneseteostust toetavaid arenguvõimalusi ja koolitusi
  • tööle väärilist tasu ja 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Õendusjuhi kohustused on tähtajalised kuni viieks aastaks, õendusjuhiga sõlmime tähtajatu töölepingu õe ametikohal.

Lisainfo

  • Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga ning kaaskiri (kuni 1 A4 lk) osakonna õendusjuhi ees seisvatest väljakutsetest ja arengusuundadest läbi CV Keskuse või e-posti aadressile personaliotsing/ät/regionaalhaigla.ee 24.jaanuariks 2022.
  • Lisainfot jagab verekeskuse õendusjuht Sirje Tamme, tel 617 3024,