Bioanalüütik patoloogiakeskusesse (nii täis- kui osalise koormusega)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla patoloogiakeskus ootab oma meeskonda täpse käega

BIOANALÜÜTIKUT,

kelle peamiseks tööülesandeks on histoloogiliste preparaatide valmistamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • kõrgharidus bioanalüütiku, biomeditsiini, bioloogia või geenitehnoloogia erialal
  • väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus
  • hea arvutioskus (infosüsteemiga töötamiseks)
  • korrektsus ja täpsus, pingetaluvus, iseseisva töö oskus, valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • nii täisajaga kui osalise koormusega (20 h nädalas) tööd
  • mitmekesist ja huvitavat tööd ning arengu- ja koolitamisevõimalusi
  • tööaega E-R kl 08.00-16.00
  • kuni 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Lisainfo

  • Lisainfot konkursi kohta jagab patoloogiakeskuse juhtiv bioanalüütik Egle Särg telefonil 617 2498.
  • Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.