2023-08-23 14:48:55

Õendusjuht kiirabikeskusesse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla anestesioloogiakliinik ootab oma meeskonda motiveerivat

KIIRABIKESKUSE ÕENDUSJUHTI,

kes juhib keskuse õendus- ja hoolduspersonali tööd ning korraldab koostööd nii keskuse sees kui ka teiste üksuste ja organisatsioonidega,  on õendusvaldkonna projektide algataja ja eestvedaja, vastutab õenduskvaliteedi eest, osaleb õendustöö juhendite väljatöötamisel ning keskuse eelarve planeerimisel.

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sul on:

  • õendusalane kõrgharidus ja magistrikraad või valmisolek see lähiajal omandada
  • vähemalt 5-aastane töökogemus õena ja 3-aastane õendusjuhtimise kogemus
  • kõrgtasemel eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus tööks vajalikult tasemel
  • hea arvutioskus

Õendusjuhi töö eeldab algatusvõimet ja uuendusmeelsust,  head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust,  kõrget pingetaluvust ning analüüsi- ja probleemilahendusoskust.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • huvitavat, arengule suunatud, vastutusrikast ning väärtustloovat tööd
  • toetavat meeskonda
  • tööle väärilist tasu ja 7 päeva lisapuhkust
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Õendusjuhi kohustused on tähtajalised kuni viieks aastaks, õendusjuhiga sõlmime tähtajatu töölepingu õe ametkohal.

Lisainfo

  • Kandideerimiseks palun saada CV koos palgasooviga ning kaaskiri (kuni 1 A4 lk) keskuse õendusjuhi ees seisvatest väljakutsetest ja arengusuundadest e-posti aadressile personaliotsing/ät/regionaalhaigla.ee või läbi CV Keskuse 14. novembriks 2021.
  • Lisainfot jagab anestesioloogiakliiniku õendusjuht Tatjana Märtson telefonil 617 1197.