2023-08-23 14:48:55

Assistent teadus- ja arendusteenistusse (osakoormus)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab oma meeskonda asjalikku ja särasilmset

ASSISTENTI,

kes aitab teadus- ja arendusteenistust dokumendihalduse ja igapäevatööga seotud küsimuste lahendamisel.

Sinu ülesanneteks on:

  • teadus- ja ravimite kliiniliste uuringute algatamise, läbiviimise ja lõpetamise toetamine
  • infovahetus erinevate koostööpartneritega
  • dokumendiringluse korraldamine dokumendihaldussüsteemis Delta
  • teadus- ja ravimite kliiniliste uuringute registrite korrashoid ja uuendamine
  • statistiliste andmete töötlemine, meeskonna toetamine aruannete koostamisel
  • kontoritarvete ja kullerteenuse tellimine

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • väga head eesti keele ja head inglise keele oskust
  • kiiret ja ladusat arvutioskust
  • tänapäevaseid teadmisi asjaajamisest ja dokumendihaldusest
  • kasuks tuleb varasem kokkupuude kliiniliste uuringute valdkonnaga või meditsiinisektoris töötamise kogemus

Hindame, et oled hea suhtlemis- ja koostööoskusega, täpne ja kohusetundlik, Sul on võime iseseisvalt ja eesmärgipäraselt töötada, oled avatud uuendustele ning suudad tulemuslik olla ka pingelistes olukordades.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • vaheldusrikast tööd toetavas meeskonnas ja põnevas organisatsioonis
  • tööaega E-R 08.00-16.00
  • lisapuhkuse päevi ja sportimisvõimalusi
  • esialgu osakoormusega tööd (0,7 ametikohta), hiljem täiskoormusega töötamise võimalust

Lisainfo

  • Kandideerimisel ootame CV-d koos palgasoovi ja lühikese kaaskirjaga.
  • Lisainfot jagab teadus- ja arendusteenistuse juhataja Mai-Liis Palginõmm telefonil 617 2938.
  • Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.